10 برند برتر ساعت مچی

آشنایی با مارک ساعت های معروف و بهترین برند های ساعت مچی در دنیا و معرفی 10 برند برتر ساعت مچی به شما در انتخاب ساعت مچی مناسب کمک خواهد کرد.

 

10 برند برتر ساعت مچی

 

10 برند برتر ساعت
10 برند برتر ساعت

 

معرفی 10 برند برتر ساعت؛ تاریخچه و دلیل محبوبیت آنها

برای آشنایی با ده برند برتر ساعت مچی دنیا، ابتدا باید برند اول ساعت‌های لوکس را بشناسید. برند های محبوب ساعت مچی در سراسر دنیا شناخته شده هستند. البته برخی برندها، ساعت های لوکس و خاصی تولید می کنن که مناسب طیف خاصی از انسانها می باشد. برخی برندها نیز طیف وسیعی از ساعت های مچی با قیمت های مختلف را دارا می باشند. 

این ده برند برتر شامل برندهای برتر ساعت مچی مردانه و برندهای برتر ساعت مچی زنانه می باشد. همانطور که قبلا بیان شد، باید توجه نمود که آشنایی با برندهای برتر ساعت مچی به ما در انتخاب و خرید ساعت مچی مناسب کمک خواهد کرد. 

به طور کلی، معرفی ده برند برتر ساعت مچی و رتبه بندی بهترین ساعت مچی ها در جهان به موارد مختلفی بستگی دارد. در این مقاله قصد داریم به شما 10 برند ساعت مچی را پیشنهاد بدهیم که نسبت به سایر برندها در سراسر دنیا، برتر هستند. البته ساعت‌های دیگری نیز وجود دارند که به دلایل مختلف ممکن است برای شما جذاب باشند. 

 

برای مشاهده مقاله گرانترین ساعت مچی های دنیا کلیک کنید.

 

1 : برند امگا OMEGA

 

برند امگا OMEGA
برند امگا OMEGA

 

برای مشاهده ساعت مچی برند امگا کلیک کنید.

 

تاریخچه برند امگا، 10 برند برتر ساعت مچی

امگا یکی از سازندگان معروف ساعت‌های لوکس است که تاریخ بی‌نظیری دارد و هر قطعه از محصولات آن، قطعه‌ای از داستان امگا را روایت می‌کند. لوئی براندت، مربی ساعت سازی، در سال 1848 میلادی در شهر لا شو دو فون سوئیس اولین ساعت‌های پروتونی امگا را تولید کرد. در سال 1879 میلادی، پس از درگذشت براندت، پسرانش کار او را ادامه دادند. در سال 1880 میلادی آنها به مکانی جدید نقل مکان کردند.

این شرکت ابتدا با نام La Generale Watch Co فعالیت می‌کرد. شرکت Omega Watch Co به طور رسمی در سال 1903 میلادی تأسیس شد.

در سال 1917 میلادی، ارتش هوایی بریتانیا و در سال 1918 میلادی، ارتش ایالات متحده آمریکا از ساعت‌های امگا برای واحدهای نبرد خود استفاده کرد. همچنین در سال 1969 میلادی، ناسا برای مأموریت آپولو 11 خود از ساعت‌های امگا استفاده کرد. امگا از سال 1932 میلادی به عنوان زمان‌سنج رسمی بازی‌های المپیک فعالیت می‌کند. همچنین این شرکت در المپیک زمستانی 2022 میلادی به عنوان یکی از شرکای اصلی حضور داشت.

کالکشن های برند امگا شامل کانسلیشن CONSTELLTION، سی مستر SEAMASTER، اسپید مستر SPEEDMASTER و دویل DE VILLE می باشد.

 

10 برند برتر ساعت مچی - برند امگا OMEGA
10 برند برتر ساعت مچی – برند امگا OMEGA

 

کالکشن  (Collection)

امگا دارای چهار مجموعه اصلی ساعت به نام های کانسلیشن، سی مستر، اسپید مستر و دویل می باشد.

کانسلیشن CONSTELLTION

داستان کانسلیشن در واقع در سال 1948 میلادی شروع می شود. در آن سال، شرکت برای جشن 100 سالگی تأسیس خود یک ساعت به نام Centenary تولید کرد. Centenary به تعداد محدودی ساخته شد. طبق ادعای امگا، کل تعداد تولیدی 6000 عدد بودند و ساعت به قدری موفق بود که امگا تصمیم گرفت یک مجموعه بر اساس آن بسازد. این مجموعه که در سال 1952 میلادی برای اولین بار معرفی شد، کانسلیشن بود.

مجموعه ی کانسلیشن در امگا اشاره ای به حوزه نجوم دارد، زیرا نام آن به گروهی از ستارگان اشاره دارد که شکل خاصی را در آسمان تشکیل می دهند. ساعت کانسلیشن اولین ساعت کرونوگراف در امگا است که به تولید انبوه رسیده است. این ساعت تا امروز نمادی از دقت و ظرافت باقی مانده است. مدل های برتر از پلاتین ساخته شده اند.

 

10 برند برتر ساعت مچی - کانسلیشن
10 برند برتر ساعت مچی – کانسلیشن

 

10 برند برتر ساعت مچی - کانسلیشن
10 برند برتر ساعت مچی – کانسلیشن

 

برای مشاهده کالکشن کانسلیشن کلیک کنید.

 

سی مستر SEAMASTER

سی مستر، دارای بزرگترین خط تولیدی است که هنوز هم توسط امگا تولید می‌شود. این ساعت در سال 1948 میلادی معرفی شد و بر اساس طرح‌هایی که در پایان جنگ جهانی دوم برای نیروی دریایی بریتانیا ساخته شده بودند، طراحی شده است.

سی مستر SEAMASTER از سال 1995 میلادی در فیلم James Bond استفاده می شد. این ساعت تا امروز نمادی از دقت و ظرافت باقی مانده است.

در ابتدا به عنوان یک ساعت مچی شیک و ضدآب طراحی شده بود، اما اکنون به یک خط ساعت‌های ورزشی قوی با جعبه استیل ضد زنگ، مقاومت قوی در برابر آب با گواهینامه رسمی کرونومتر تبدیل شده است.

 

10 برند برتر ساعت مچی - سی مستر
10 برند برتر ساعت مچی – سی مستر

 

10 برند برتر ساعت مچی - سی مستر
10 برند برتر ساعت مچی – سی مستر

 

برای مشاهده کالکشن سی مستر کلیک کنید.

 

اسپید مستر SPEEDMASTER

تاریخچه اسپیدمستر به سال 1957 میلادی بازمی‌گردد که به عنوان یک کرونوگراف ورزشی و مسابقه‌ای معرفی شد.

در حالی که کرنوگراف از اواخر دهه 1800 میلادی وجود داشته است، امگا برای اولین بار این سری از کرونوگراف را در سال 1957 میلادی معرفی کرد.

سری Speedmaster همچنین شامل مدل های دیگری از جمله ساعت مکانیکی آنالوگ دیجیتال و اتوماتیک است. Speedmaster Professional یا Moonwatch شناخته شده ترین و قدیمی ترین محصول می باشد. این ساعت در اولین پیاده روی فضایی آمریکایی به عنوان بخشی از ماموریت Gemini 4 ناسا استفاده شد و اولین ساعتی بود که یک فضانورد در هنگام مأموریت آپولو ۱۱ روی ماه با آن قدم می زد.

 

10 برند برتر ساعت مچی - اسپید مستر
10 برند برتر ساعت مچی – اسپید مستر

 

10 برند برتر ساعت مچی - اسپید مستر
10 برند برتر ساعت مچی – اسپید مستر

 

برای مشاهده کالکشن اسپید مستر کلیک کنید.

 

دویل DE VILLE

اوایل دهه 1960 میلادی، معرفی مجموعه دویل از جمله رویدادهای مهم امگا بود. در ابتدا به عنوان بخشی از سری سی مستر معرفی شد و در نهایت با نام سی مستر دویل شناخته شد و سپس در سال 1967 میلادی برای اولین بار به عنوان یک مجموعه مستقل به بازار عرضه شد. با تبدیل شدن به یک مجموعه مستقل، امگا دویل به خاطر طراحی شیک و زیبا و حرکت‌های مکانیکی قابل اعتماد خود، محبوبیت زیادی پیدا کرد.

 

10 برند برتر ساعت مچی - دویل
10 برند برتر ساعت مچی – دویل

 

10 برند برتر ساعت مچی - دویل
10 برند برتر ساعت مچی – دویل

 

برای مشاهده کالکشن دویل کلیک کنید.

 

برای مشاهده ساعت مچی برند امگا کلیک کنید.

 

2 : برند رولکس Rolex

 

برند رولکس Rolex
برند رولکس Rolex

 

تاریخچه برند رولکس، 10 برند برتر ساعت مچی

در سال 1905 میلادی ، هانس ویلسدورف و آلفرد دیویس شرکتی در لندن تأسیس کردند که در زمینه توزیع ساعت فعالیت می کرد. هانس ویلسدورف در فکر ساخت ساعتی بود که روی مچ دست قابل استفاده باشد. در آن زمان ساعت های روی مچ دست دقت خوبی نداشتند.

نام رولکس در سال 1908 میلادی به عنوان نام شرکت توسط هانس ویلسدورف انتخاب شد. در سال 1910 میلادی، یک ساعت رولکس به عنوان اولین ساعت مچی در جهان، گواهی دقت زمان‌سنجی سوئیس را دریافت کرد.

همچنین در سال 1915 میلادی، شرکت به نام رولکس واچ (.Rolex Watch Co. Ltd) تغییر نام داد. پس از جنگ جهانی اول، به دلیل وضعیت اقتصادی نامساعد در انگلستان، شرکت مرکز فعالیت خود را به ژنو سوئیس منتقل کرد.

رولکس در سال 1919 میلادی به ژنو سوئیس، شهری معروف در سطح جهانی به عنوان قطب صنعت ساعت سازی، نقل مکان کرد. در همان سال، هانس ویلسدورف نام جدید شرکت را به مونتر رولکس (.Montres Rolex S.A) تغییر داد. کلمه مونتر به معنی ساعت در زبان فرانسوی است. این نام در سال 1920 میلادی به رولکس اس‌آی (.Rolex S.A) تبدیل شد.

کالکشن های برند رولکس شامل دیت جاست Datejust، ساب مارینر Submariner، جی ام تی مستر  GMT- Master II، دی دیت Day-Date، کاسموگراف دیتونا Cosmograph Daytona، اویستر پرپچوال Oyster Perpetual، یاخ مستر Yacht- Master، سی دولر Sea-Dweller، ایر کینگ Air- King، اکسپلورر Explorer، لیدی دیت جاست Lady- Datejust، اسکای دولر Sky- Dweller، چلینی Cellini و 1908 می باشد.

 

10 برند برتر ساعت مچی - رولکس
10 برند برتر ساعت مچی – رولکس

 

10 برند برتر ساعت مچی - رولکس
10 برند برتر ساعت مچی – رولکس

 

برند برتر ساعت مچی - رولکس
برند برتر ساعت مچی – رولکس

 

3 : برند لونژین LONGINES

 

برند لونژین LONGINES
برند لونژین LONGINES

 

برای مشاهده ساعت مچی برند لونژین کلیک کنید.

 

تاریخچه برند لونژین، 10 برند برتر ساعت مچی

کمپانی .Montres Longines, Francillon S.A یا به اختصار لونژین Longines یک ساعت سازی لوکس سوئیسی با محل استقرار در شهر Saint-Imier، سوئیس است.

لونژین یک برند ساعت لوکس سوئیسی است که در سال 1832 میلادی تأسیس شده است. آگوست آگاسیز و دو شریک او یعنی هنری رایگوئل و فلوریان مورل، در یک کارگاه کوچک در سوئیس، شروع به تولید ساعت‌های جیبی با کیفیت بالا کردند. آنها در سال 1878 میلادی اولین کرونوگراف خود را ساختند.

در اواخر قرن نوزدهم، لونژین به تولید ساعت‌های مچی نیز پرداخت. این امر برای این برند یک تغییر بزرگ به همراه داشت. در سال 1927 میلادی، پی‌وی‌اچ ویمز P.V.H. Weems با لونژین همکاری کرد تا اولین ساعت مچی را با نام ساعت هوانوردی ویمز (Weems Avigation) تولید کنند.

لونژین در سال 1954 میلادی با یک ساعت ورزشی، فناوری کوارتز را معرفی کرد و یک ساعت کوارتز قادر به اندازه‌گیری زمان به میلی ثانیه را تولید کرد. امروزه، لونژین به عنوان یکی از برترین سازندگان ساعت‌های لوکس شناخته می‌شود.

کالکشن های برند لونژین شامل مستر کالکشن Master collection، رکورد Record، هریتیج کلاسیک Heritage CLASSIC، فلگشیپ Flagship، دولچه ویتا DOLCEVITA، الگانت Elegant، لا گراند کلاسیک LA GRANDE CLASSIQUE DE، پریمالونا PRIMALUNA، ایویدنزا EVIDENZA، کانکوئیست CONQUEST، اسپیریت SPIRIT، هیدروکانکوئست HYDROCONQUEST و لجند دایور LEGEND DIVER می باشد.

4 : برند ریموند ویل RAYMOND WEIL

برند ریموند ویل RAYMOND WEIL
برند ریموند ویل RAYMOND WEIL

 

برای مشاهده ساعت مچی برند ریموند ویل کلیک کنید.

 

تاریخچه برند ریموند ویل، 10 برند برتر ساعت مچی

ریموند ویل ژنو Raymond Weil Genève یک شرکت ساعت‌سازی لوکس سوئیسی است که در سال 1976 میلادی در ژنو سوئیس توسط ریموند ویل و سیمون بیدات تأسیس شد. ویل در سال 1926 میلادی در ژنو سوئیس به دنیا آمد و در سال 1949 میلادی به شرکت ساعت سازی کامی (Camy Watch Company) پیوست. او به عنوان مدیرعامل شرکت کامی مشغول به کار بود و برای 27 سال با این برند همراه بود. پس از آن، در سن 50 سالگی، ویل از شرکت کامی خارج شده و برند ریموند ویل را تاسیس کرد. سیمون بیدات و پسرش هم در سال 1996 میلادی شرکت را ترک کردند و شرکت Bedat & Co را تأسیس کردند.

دفتر مرکزی برند ریموند ویل در ژنو سوئیس است و در بیش از 90 کشور حضور دارد. این شرکت با تمرکز بر گسترش بازارهای آسیا و روسیه فعالیت می‌کند. ریموند ویل شبکه توزیع خود را ابتدا در اروپا، با شروع از انگلستان، توسعه داد.

در سال 2009 میلادی، این برند اولین شرکت تابعه خود را در ایالات متحده با نام RW USA Corp تأسیس کرد. در سال 2010 میلادی، RW India Pvt. Ltd به عنوان شرکت تابعه در بنگلور هند تأسیس شد. ساعت‌های ریموند ویل ژنو اکنون در سراسر جهان به فروش می‌رسند. در آوریل سال 2013 میلادی نیز شرکت تابعه R. Weil Distribution UK Ltd در انگلستان تأسیس شد. امروزه، برند ریموند ویل یکی از آخرین برندهای سوئیسی مستقل و خانوادگی است.

کالکشن های برند ریموند ویل شامل فریلنسر Freelancer، مایسترو Maestro، تانگو Tango، توکاتا Toccato و نومیا Noemia می باشد.

 

10 برند برتر ساعت مچی - ریموند ویل 5180-STP-00300
10 برند برتر ساعت مچی – ریموند ویل 5180-STP-00300

 

برای مشاهده ساعت ریموند ویل 5180-STP-00300 لطفا کلیک کنید.

 

10 برند برتر ساعت مچی - ریموند ویل 5925-PC-00995
10 برند برتر ساعت مچی – ریموند ویل 5925-PC-00995

 

برای مشاهده ساعت ریموند ویل 5925-PC-00995 لطفا کلیک کنید.

 

برند برتر ساعت مچی - ریموند ویل 5629-ST-97081
برند برتر ساعت مچی – ریموند ویل 5629-ST-97081

 

برای مشاهده ساعت ریموند ویل 5629-ST-97081 لطفا کلیک کنید.

 

برای مشاهده ساعت مچی برند ریموند ویل کلیک کنید.

 

5 : برند سالواتوره فراگامو Salvatore Ferragamo

 

برند سالواتوره فراگامو Salvatore Ferragamo
برند سالواتوره فراگامو Salvatore Ferragamo

 

برای مشاهده ساعت مچی برند سالواتوره فراگامو کلیک کنید.

 

تاریخچه برند سالواتوره فراگامو، 10 برند برتر ساعت مچی

شرکت سالواتوره فراگامو  Salvatore Ferragamo S.p.A که در ماه سپتامبر سال 2022 میلادی با نام فراگامو (Ferragamo) مجدداً برندینگ شده است، یک شرکت لوکس ایتالیایی در زمینه مُد است که دفتر مرکزی آن در شهر فلورانس ایتالیا قرار دارد.

در سال 1915 میلادی، سالواتوره فراگامو از جنوب ایتالیا به ایالات متحده آمریکا مهاجرت کرد. در سال 1923 میلادی، او فروشگاه Hollywood Boot Shop را باز کرد و کفش‌هایی برای ستارگان سینما ساخت. بعد از موفقیتش در کالیفرنیا، فراگامو در سال 1927 میلادی به فلورانس ایتالیا بازگشت تا برند خود را به ثبت برساند و کارخانه‌ای را برای تولید کفش‌های خود با توجه به کمبود کفش‌دوزان ماهر در آمریکا باز کند.

این شرکت در سال 1927 میلادی توسط سالواتوره فراگامو در شهر فلورانس ایتالیا تأسیس شد. در سال 1948 میلادی، شرکت اولین فروشگاه خود را در شهر نیویورک افتتاح کرد.

ساعتهای Salvatore Ferragamo به طرز شگفت انگیزی خوب ساخته شده اند. همچنین مقاومت در برابر آب در این ساعت ها فوق العادست. البته باید گفت که اکثر مدل های فعلی این برند از موتورهای کوارتز بسیار دقیق ساخت سوئیس استفاده می کنند.

 

10 برند برتر ساعت مچی - سالواتوره فراگامو
10 برند برتر ساعت مچی – سالواتوره فراگامو

 

10 برند برتر ساعت مچی - سالواتوره فراگامو F SFSFYF00921
10 برند برتر ساعت مچی – سالواتوره فراگامو F SFSFYF00921

 

برای مشاهده ساعت سالواتوره فراگامو F SFSFYF00921 لطفا کلیک کنید.

 

برند برتر ساعت مچی - سالواتوره فراگامو F SFSFMR00522
برند برتر ساعت مچی – سالواتوره فراگامو F SFSFMR00522

 

برای مشاهده ساعت سالواتوره فراگامو F SFSFMR00522 لطفا کلیک کنید.

 

برای مشاهده ساعت مچی برند سالواتوره فراگامو کلیک کنید.

 

6 : برند کتورکس Catorex

 

برند کتورکس Catorex
برند کتورکس Catorex

 

برای مشاهده ساعت مچی برند کتورکس کلیک کنید.

 

تاریخچه برند کتورکس، 10 برند برتر ساعت مچی

کتورکس یک برند ساعت سوییسی است که دارای قدمتی غنی در حدود 200 سال می باشد.

در اوایل قرن نوزدهم، کشاورز و ساعت ساز، ژرژ ایگناس کتین، متولد سال 1785 میلادی ساعت جیبی تولید می کرد. پسرش، کنستان کتین در سال 1818 میلادی متولد شد و در سال 1858 میلادی در منطقه Les Breuleux در سوئیس، شرکت Cattin & Cie SA را تأسیس کرد که هنوز هم در همان منطقه فعالیت می‌کند.

CATOREX به عنوان یک برند ثبت شده در نسل پنجم خانواده، صد سال پس از تأسیس واقعی خود به ثبت رسید. امروزه CATOREX توسط گی البرت کتین به عنوان نسل ششم از خانواده کتین که همچنان سنت ساعت سازی مکانیکی را ادامه می دهد، رهبری می شود. این شرکت با ایجاد انواع جدیدی از ساعت ها که با شخصیت، سلیقه و نیاز مشتریان حرفه ای و علاقه مند به ساعت ها هماهنگ شده اند، همچنان در حال جلب رضایت مشتریان خود می باشد.

در بخش عمده زندگی این برند، شرکت به عنوان تامین کننده برای شرکت‌های دیگر عمل می‌کرد و به جای ساعت‌هایی با نام کتورکس، ساعت‌هایی برای شخص ثالث تولید می‌کرد. اخیراً با تغییرات اقتصادی در سوئیس، شرکت راهی ساخت ساعت‌های خود شده است که به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می‌شوند.

کالکشن های برند کتورکس شامل اتیتیود ATTITUDE، اتیتیود کوارتز ATTITUDE QUARTZ، اتیتیود ویجر ATTITUDE VOYAGER، کرونو تردیشن CHORONO TRADITION، تردیشن TRADITION، وینتیج VINTAGE، ویجر تری VOYGER 3، کرونو اسپرت CHORONO SPORT، اترکتیو ATTRACTIVE، پییور PURE و توئین TWINN می باشد.

 

10 برند برتر ساعت مچی - کتورکس
10 برند برتر ساعت مچی – کتورکس

 

10 برند برتر ساعت مچی - کتورکس
10 برند برتر ساعت مچی – کتورکس

 

برند برتر ساعت مچی - کتورکس مجموعه پییور مدل 1-4995
برند برتر ساعت مچی – کتورکس مجموعه پییور مدل 1-4995

 

برای مشاهده ساعت کتورکس مجموعه پییور مدل 1-4995 لطفا کلیک کنید.

 

برای مشاهده ساعت مچی برند کتورکس کلیک کنید.

 

7 : برند ورساچه Versace

برند ورساچه Versace
برند ورساچه Versace

 

برای مشاهده ساعت مچی برند ورساچه کلیک کنید.

 

تاریخچه برند ورساچه، 10 برند برتر ساعت مچی

جانی ورساچه که معمولا به نام ورساچه Versace شناخته می‌شود، یک شرکت لوکس مد ایتالیایی است که توسط جانی ورساچه در سال 1978 میلادی تأسیس شده‌ است. او در 2 دسامبر 1946 میلادی در ایتالیا متولد شد و از دوران جوانی در معرض دنیای مد قرار گرفت.

در سال 1978 میلادی، شرکت با نام جانی ورساچه دونا Gianni Versace Donna آغاز به کار کرد و اولین بوتیک خود را در شهر میلان باز کرد. فاجعه زمانی اتفاق افتاد که آقای ورساچه در سال 1997 میلادی به ضرب گلوله کشته شد.

ورساچه، یک خانه مد بین المللی است که ساعت، لباس و جواهرات تولید می کند. ورساچه به دلیل تولید لباس های پر زرق و برق معروف است. لوگوی برند ورساچه متشکل از سر مدوسا ،که یکی از اساطیر یونان است، می باشد.

در سال های اخیر، بیشتر برندهای لوکس مد در بازار ساعت فعالیت می کنند. اولین مجموعه ساعت های ورساچه در سال 1998 میلادی در ایتالیا راه اندازی شد.

کالکشن های برند ورساچه شامل پالازو امپایر Palazzo Empire، وانیتاس Vanitas،وی سیگنچر V-Signature، منیفستو Manifesto و دایلوس Dylos می باشد.

 

10 برند برتر ساعت مچی - ورساچه
10 برند برتر ساعت مچی – ورساچه

 

10 برند برتر ساعت مچی - ورساچه
10 برند برتر ساعت مچی – ورساچه

 

برند برتر ساعت مچی - ورساچه IVW-V18020017
برند برتر ساعت مچی – ورساچه IVW-V18020017

 

برای مشاهده ساعت ورساچه IVW-V18020017 لطفا کلیک کنید.

 

برای مشاهده ساعت مچی برند ورساچه کلیک کنید.

 

10 برند برتر ساعت مچی - رومر 508837 41 45 05
10 برند برتر ساعت مچی – رومر 508837 41 45 05

 

برای مشاهده ساعت رومر 508837 41 45 05 لطفا کلیک کنید.

 

رومر 975819 49 15 09
ساعت – رومر 975819 49 15 09

 

برای مشاهده ساعت رومر 975819 49 15 09 لطفا کلیک کنید.

 

برای مشاهده ساعت مچی برند رومر کلیک کنید.

 

9 : برند کاسیو CASIO

 

برند کاسیو CASIO
برند کاسیو CASIO

 

برای مشاهده ساعت مچی برند کاسیو کلیک کنید.

 

تاریخچه برند کاسیو، 10 برند برتر ساعت مچی

برند کاسیو یک شرکت تولیدی الکترونیک و لوازم الکترونیکی تجاری چندملیتی ژاپنی است که دفتر مرکزی آن در Shibuya، توکیو، ژاپن قرار دارد. محصولات آن شامل ماشین حساب، تلفن همراه، دوربین دیجیتال، آلات موسیقی الکترونیکی و ساعت های آنالوگ و دیجیتال است.

کاسیو در آوریل 1946 میلادی پس از جنگ جهانی دوم توسط تادائو کاسیو به عنوان کاشیو سیساکوجو (Kashio Seisakujo) تأسیس شد.

اما با وجود اینکه کاسیو مترادف ساعت است، این شرکت از فروش ساعت شروع نکرده است. کاسیو با تولید وسایل الکترونیکی آغاز کرد و در دهه 1970 میلادی، این شرکت یک نام جهانی شد. اما تا سال 1974 میلادی طول کشید که کاسیو به تولید بهترین محصول خود یعنی ساعت کاسیو برسد.

برای مشاهده ساعت کاسیو GA-700-4A لطفا کلیک کنید.

 

 

10 برند برتر ساعت مچی - کاسیو EQB-1100AT-2ADR
ساعت مچی – کاسیو EQB-1100AT-2ADR

 

برای مشاهده ساعت کاسیو EQB-1100AT-2AD لطفا کلیک کنید.

 

10 برند برتر ساعت مچی - کاسیو MTP-V004L-7A
ساعت مچی – کاسیو MTP-V004L-7A

 

برای مشاهده ساعت کاسیو MTP-V004L-7A لطفا کلیک کنید.

 

10 برند برتر ساعت مچی - کاسیو
برند برتر ساعت مچی – کاسیو

 

برای مشاهده ساعت مچی برند کاسیو کلیک کنید.

 

10 : برند اسپریت ESPRIT

 

برند اسپریت Esprit
برند اسپریت Esprit

 

برای مشاهده ساعت مچی برند اسپریت کلیک کنید.

 

تاریخچه برند اسپریت، 10 برند برتر ساعت مچی

اسپریت یک برند بین‌المللی مد است که از سال 1968 میلادی به سبک و کیفیت شناخته می‌شود. داستان بنیان‌گذاری این شرکت شیرین و رمانتیک است. داگ تامپکینز و سوزی راسل، در جاده با هم آشنا شدند. سه ماه بعد ازدواج کردند و با فروش اولین خط مد از صندوق عقب خودروی خود شروع به کار کردند.

سوزی و داگ تامپکینز چند سال بعد اسپریت دو که به آن اسپریت دو کورپ (Esprit de Cor) یا همان اسپریت می‌گویند را تأسیس کردند. در سال 1978 میلادی شرکت‌های مستقل اسپریت در آلمان و هنگ کنگ تأسیس شدند.

برند اسپریت یک مارک آمریکایی است. اسپریت در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا تأسیس شد. دفتر مرکزی این شرکت اکنون در آلمان و هنگ کنگ مستقر است و ساعتهای آن توسط شرکت هولدینگ اگانا تولید می شود.

نکته مهم ساعت‌های اسپریت برای خانم ها، تاکید آنها بر مد بیشتر از عملکرد است. به طور کلی، ساعت‌های اسپریت یک سبک متمایز را به تصویر می کشند. این ساعت ها به عنوان یک هدیه فوق‌العاده برای کسانی که مد را به عملکرد ترجیح می دهند، عالی هستند.

 

معرفی 10 برند ساعت مچی در جهان با توجه به برتری نسبت به سایر برندها، برای انتخاب ساعت مناسب و خرید آن مفید است. برند های امگا، رولکس، لونژین، ریموند ویل، سالواتوره فراگامو، کتورکس، ورساچه، کاسیو، اسپریت و رومر جزو برترین برندهای ساعت مچی می باشند.

 

برای مشاهده برند های برتر امگا، لونژین، ریموند ویل، سالواتوره فراگامو، کتورکس، ورساچه، کاسیو، اسپریت و رومر لطفا کلیک کنید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 5]