معرفی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer

برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer یک شرکت ساعت سازی قدیمی لوکس سوئیسی است. در واقع گروه بوشرر Bucherer Group شرکت مادر کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer است. گروه بوشرر Bucherer Group یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای ساعت و جواهرات در سراسر اروپا می باشد. معرفی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer ما را با این برند قدیمی آشنا می کند.

 

معرفی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer

 

معرفی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer - ساعت مچی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer
ساعت مچی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer

 

برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer

کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer یک شرکت ساعت سازی سوئیسی است که ساعت های مردانه و زنانه لوکس تولید می کند. این شرکت در شهر لوسرن سوئیس واقع شده است. کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer در واقع برند ساعت مچی گروه بوشرر Bucherer است.

در سال 1888 میلادی، کارل فردریش بوشرر یک فروشگاه جواهرات و ساعت در شهر لوسرن سوئیس افتتاح کرد. ترکیب شگفت‌انگیز مهارت‌های جواهرسازی و تخصص ساعت‌سازی چیزی است که خلاقیت‌های کارل اف. بوشرر را از همان ابتدا منحصر به فرد کرد. پیشرفت این برند بیشتر مدیون تلاشهای پسران کارل اف. بوشرر یعنی ارنست و کارل ادوارد بوشرر است.

از زمان تأسیس شرکت کارل اف بوشرر، این شرکت به طور کامل تحت مالکیت خانواده بوشرر بوده است. یک تجارت خانوادگی که هنوز هم به فرهنگ و سنت خود وفادار است. همکاری ارنست بوشرر با هانس ویلسدورف، بنیانگذار رولکس، نقطه عطفی برای برند کارل اف بوشرر بود. امروزه، رولکس یکی از مشهورترین برندهای ساعت و همچنین مهم‌ترین شریک کارل اف بوشرر است.

کالیبر CFB A1000، تولید شده توسط کارل اف بوشرر، بیانگر یک دوره جدید در هنر ساعت سازی است. مدل های ساعت مچی کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer دارای عملکردهای خاصی از جمله کرنوگراف، فلای بک، سرعت سنج، توربیلون و همچنین نشانگرها و نمایشگرهایی مانند تقویم تاریخ بزرگ، ذخیره انرژی، نمایش 24 ساعته، فاز ماه، سه منطقه زمانی و تقویم دائمی هستند.

 

معرفی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer - ساعت مچی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer
برند ساعت مچی کارل اف بوشرر Carl F Bucherer

 

برای مشاهده مقاله تاریخچه و بررسی جامع ساعت مچی لونژین کلیک کنید.

 

تاریخچه برند ساعت مچی کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer

کارل فردریش بوشرر (Carl Friedrich Bucherer) در سال 1888 میلادی، اولین فروشگاه خرده فروشی ساعت و جواهرات خود را در شهر لوسرن سوئیس به همراه همسرش لوئیز راه اندازی کرد. او یکی از اولین ساعت‌سازانی بود که بند ساعت را که در آن زمان هنوز یک مفهوم انقلابی بود، در محصولات خود به کار گرفت.

در سال 1913 میلادی، کارل ادوارد و ارنست بوشرر، دو پسر کارل اف. بوشرر، به تجارت خانوادگی خود پیوستند. یکی از آن دو برادر ساعت ساز و دیگری در زمینه زرگری آموزش دیده بود. در سال‌های بعد، برادران تجارت خانوادگی خود را در قاره خودشان گسترش دادند.

اولین سری از مجموعه ساعت های زنانه این برند در سال 1919 میلادی منتشر شد. تا سال 1968 میلادی، کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer حدود 15000 کرونومتر با دقت بالا و تایید شده تولید کرد. این امر شرکت کارل اف بوشرر را به یکی از سه تولید کننده برتر ساعت‌های تخصصی سوئیسی تبدیل کرد.

در سال 1976 میلادی، یورگ جی. بوشرر (Jörg G. Bucherer) سومین نسل خانواده بوشرر، مدیریت شرکت را بر عهده گرفت. امروزه نیز این شرکت توسط او هدایت می شود. مدیر عامل (CEO) شرکت کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer نیز در حال حاضر ساشا موری (Sascha Moeri) می باشد.

در سال 2008 میلادی، کالیبر CFB A1000 توسط این شرکت تولید شد. در سال 2014 میلادی، مدل ساعت Manero PowerReserve اولین مدل ساعت کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer دارای امضای لیزری بود. این کار برای تایید اصالت و کیفیت بر روی محصولات انجام شد. از همان سال تا به حال تمام مدل های ساعت کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer دارای امضای لیزری هستند.

 

معرفی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer - یورگ جی. بوشرر (Jörg G. Bucherer) سومین نسل خانواده بوشرر
یورگ جی. بوشرر (Jörg G. Bucherer) سومین نسل خانواده بوشرر

 

برای مشاهده مقاله قدیمی ترین ساعت های جهان کلیک کنید.

 

گروه بوشرر Bucherer Group چیست؟

گروه بوشرر Bucherer Group یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای ساعت و جواهرات در سراسر اروپا می باشد. این گروه به ویژه به دلیل پیوندهای اولیه خود با شرکت رولکس، همچنان به عنوان یک خرده فروش پیشرو شرکت رولکس معروف است. دلیل آن نیز ارائه بیشترین تنوع مدل های رولکس در جهان به مشتریان است.

این شرکت همچنین طیف گسترده ای از قطعات را از بسیاری دیگر از برندهای برتر ساعت به فروش می رساند. گروه بوشرر Bucherer همچنین دارای یک بخش خدمات مشتری است که مجاز به سرویس و تعمیر ساعت برای هر یک از مارک های سازنده خود است.

آیا شرکت کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer به گروه بوشرر Bucherer Group مرتبط است؟

در واقع گروه بوشرر Bucherer Group یا بوشرر ای.جی Bucherer AG شرکت مادر کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer است. مبدا هر دو شرکت همان شرکتی است که در ابتدا توسط کارل فردریش بوشرر در سال 1888 میلادی تأسیس شد.

نام تجاری برند ساعت مچی بوشرر Bucherer در سال 2001 میلادی به کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer تغییر یافت. از سال 2003 میلادی کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer به عنوان یک شرکت مستقل در گروه بوشرر Bucherer فعالیت می کند.

گروه بوشرر Bucherer Group
گروه بوشرر Bucherer Group

 

همکاری کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer با رولکس

ارنست بوشرر در سال 1924 میلادی با هانس ویلسدورف، بنیانگذار رولکس، وارد یک شراکت بسیار پرسود شد. ارنست بوشرر برند ساعت رولکس را به مجموعه بوشرر Bucherer افزوده و شروع به فروش ساعت های رولکس کرد. اگرچه ساعت‌های رولکس در آن زمان تقریباً ناشناخته بودند اما ارنست احساس می‌کرد که این ساعت‌ها یک مکمل عالی برای مجموعه بوشرر Bucherer هستند.

ارنست نمی دانست که رولکس به یکی از مشهورترین برندهای ساعت در جهان تبدیل خواهد شد. امروزه رولکس یکی از مشهورترین برندهای ساعت در جهان و مهمترین شریک گروه بوشرر Bucherer است.

 

همکاری شرکت با رولکس
همکاری شرکت با رولکس

 

ساشا موری رئیس شرکت کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer

ساشا موری (Sascha Moeri)، مدیر عامل کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer متولد کشور سوئیس است. او در دنیای ساعت سازی بزرگ شد. بسیاری از اعضای خانواده و دوستانش در این صنعت کار می کردند. موری پس از تحصیل در رشته بازاریابی و اقتصاد در کالج و تحصیلات تکمیلی، شروع به همکاری با گروه سواچ کرد.

او در اوایل کار خود با نیکلاس هایک، بنیانگذار گروه سواچ کار می کرد. دوره ای که موری آن را «الهام بخش» توصیف می کند. در واقع، این یک مبادله شخصی تاثیرگذار با هایک بود که باعث شد موری جوان بخواهد مدیر عامل شرکت ساعت سازی شود.

ساشا موری در سال 2010 میلادی برای کار در شرکت کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer درخواست داد. امروز ساشا موری به عنوان مدیر عامل (CEO) شرکت کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer فعالیت می کند.

 

ساشا موری مدیر عامل شرکت کارل اف بوشرر
ساشا موری مدیر عامل شرکت کارل اف بوشرر

 

نام کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer از کجا آمده است؟

در سال 1888 میلادی، کارل فردریش بوشرر یک فروشگاه جواهرات و ساعت در شهر لوسرن سوئیس افتتاح کرد. نام او به سرعت مترادف با کیفیت و اصالت شد. به عبارت دیگر نام این برند از نام بنیانگذار آن گرفته شده است.

 

کارل فردریش بوشرر - بنیانگذار برند بوشرر
کارل فردریش بوشرر – بنیانگذار برند بوشرر

 

چه چیزی در مورد ساعت های کارل اف بوشرر بسیار خاص است؟

 

1 : کالیبر ساعت های کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer

در سال 2008 میلادی، کالیبر CFB A1000 توسط این شرکت تولید شد. کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer در سال 2016 میلادی در نمایشگاه ساعت بازل کالیبر CFB A2000 را معرفی کرد. کالیبر A2000 دارای گواهینامه کرونومتر COSC سوئیس است.

کالیبر A2000 مکانیسم سیم پیچ مشخصه کالیبر A1000 را حفظ کرده است. اما برای افزایش دقت و تعادل فنر آزاد برای افزایش مقاومت در برابر انحراف زمان بندی ناشی از شوک، از نرخ ضربان 3 هرتز به 4 هرتز افزایش یافته است.

همچنین برای اولین بار در سال 2021 میلادی، کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer کالیبر CFB MR3000 را به نمایش گذاشت. یک حرکت خودکار که دارای سه فناوری ثبت شده جانبی است.

 

معرفی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer - حرکت ساعت های کارل اف بوشرر
معرفی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer – حرکت ساعت های کارل اف بوشرر

 

برای مشاهده مقاله نمایشگاه بازل – بزرگترین نمایشگاه ساعت در جهان کلیک کنید.

 

2 : تولید ساعت های کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer

شرکت کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer به منظور افزایش ظرفیت تولید خود، کارگاه های تولیدی خود را در سال 2002 میلادی به مکانی بزرگتر انتقال داد. این شرکت در حال حاضر حدود 25000 ساعت را در سال می فروشد. طبق آمار 60 درصد فروش مربوط به ساعت های مردانه و 40 درصد مربوط به ساعت های زنانه است.

3 : انتخاب های خاص برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer

شرکت کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer یکی از اولین شرکت های ساعت سازی بود که به صورت جدی بند ساعت را پذیرفت. قبل از اواسط دهه 1900 میلادی، ساعت های جیبی به ویژه برای مردان مورد استفاده قرار می گرفتند. در واقع، ساعت‌های مچی به عنوان جواهرات تلقی می‌شدند. اما در عین حال حتی در بین خانم ها نیز نسبتاً غیر معمول بودند.

برخلاف بسیاری از برندهای دیگر، شرکت کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer به سرعت به جذابیت و کاربرد در ساعت های مچی دست یافت.

 

ساعت مچی کارل اف بوشرر مدل 01-43-03-10919-00
ساعت مچی کارل اف بوشرر مدل 01-43-03-10919-00

 

برای مشاهده و خرید ساعت مچی کارل اف بوشرر مدل 01-43-03-10919-00 کلیک کنید.

 

4 : کارل اف بوشرر در بازارهای بین المللی

در طول قرن 19 و 20 میلادی، ساعت های بوشرر Bucherer فقط در خرده فروشی های بوشرر Bucherer در سوئیس موجود بودند. بنابراین، در بیشتر تاریخ شرکت، نام بوشرر Bucherer از مرزهای سوئیس عبور نکرده است. یورگ جی. بوشرر در سال 2001 میلادی با ایجاد نام تجاری کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer و ارائه آن در صحنه بین المللی، این مسئله را تغییر داد.

امروزه کارل اف بوشرر Carl F Bucherer به شهرت بین‌المللی رسیده است. این برند اخیراً شعبه هایی را در شهر شانگهای و سایر شهرهای کلیدی در سراسر چین و سایر کشورهای آسیایی تأسیس کرده است. به گفته ساشا موری، این شرکت قصد دارد به توسعه بیشتری در خاورمیانه و آمریکای جنوبی، به ویژه در بازار امیدوار کننده ساعت‌های لوکس برزیل دست یابد.

یکی دیگر از بازارهای آسیایی مورد علاقه کارل اف بوشرر Carl F Bucherer، کشور هندوستان است. این برند با شرکت اِتاس واچ Ethos Watches، بزرگترین خرده‌فروش ساعت‌های لوکس در کشور هند، همکاری زیادی دارد.

 

معرفی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer
معرفی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer

 

5 : جلوگیری از جعل کالیبر ساعت توسط کارل اف بوشرر

از سال 2014 میلادی، کالیبر های ساخت شرکت کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer توسط فناوری لیزر ویژه در برابر جعل محافظت می شوند.

شرکت سوئیسی Mimotec SA با استفاده از یک فرآیند خاص مبتنی بر نانو که تنها با یک دستگاه اسکن لیزری تخصصی قابل تشخیص است، یک امضای منحصر به فرد بر روی سطح کالیبر ساعت حک می کند.

 

معرفی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer - کالیبر ساخت شرکت کارل اف بوشرر
معرفی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer – کالیبر ساخت شرکت کارل اف بوشرر

 

6 : حمایت های مالی کارل اف بوشرر

از ماه جولای سال 2016 میلادی، کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer شریک و زمان‌سنج رسمی تیم‌ ملی فوتبال سوئیس می باشد. سایر فعالیت هایی که برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer اسپانسر آن است، به شرح زیر می باشد.

کارل اف بوشرر و صنعت فیلم

کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer از طریق رابطه خود با شرکت طراحی و بدلکاری چاد استاهلسکی (87eleven)، شریک رسمی دو فیلم مشهور هالیوود یعنی جان ویک (John Wick) و بلوند اتمی (Atomic Blonde) بوده است. در فیلم بلوند اتمی با بازی شارلیز ترون، ساعت‌های کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer نقش‌های محوری در فیلم داشتند.

 

برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer در فیلم های جان ویک (John Wick) و بلوند اتمی (Atomic Blonde)
برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer در فیلم های جان ویک (John Wick) و بلوند اتمی (Atomic Blonde)

 

برای مشاهده مقاله ساعت مچی بازیگران خارجی کلیک کنید.

 

کارل اف بوشرر و موسیقی کلاسیک

این شرکت به صورت دائمی از جشنواره موسیقی کلاسیک دوستداران آمریکایی لوسرن حمایت مالی می کند. این جشنواره معتبر موسیقی از استعدادهای جوان موسیقی ایالات متحده که آرزوی حضور در آکادمی جشنواره لوسرن سوئیس را دارند، حمایت می کند.

 

کارل اف بوشرر و آزمایشگاه های طراحی خودرو

آزمایشگاه رین اسپید (Rinspeed)، آزمایشگاهی برای تولید خودرو های نوآورانه سوئیسی است. شرکت کارل اف بوشرر با حمایت مالی از این آزمایشگاه به پیشرفت این تحقیقات کمک شایانی می کند. همچنین بر روی داشبورد خودروی اسپرت هیبریدی خودران این مجموعه از ساعت های برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer استفاده شده است.

 

کارل اف بوشرر و آزمایشگاه های طراحی خودرو رین اسپید (Rinspeed)
کارل اف بوشرر و آزمایشگاه های طراحی خودرو رین اسپید (Rinspeed)

 

کارل اف بوشرر و موسسه Manta Trust

شرکت کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer با موسسه Manta Trust در بریتانیا همکاری نزدیک دارد. این سازمان در بیش از 20 کشور جهان برای کمک به حفظ گونه های پرتوهای مانتا که نوعی موجود دریایی در خطر انقراض هستند، تلاش می کند.

 

کارل اف بوشرر و موسسه Manta Trust
کارل اف بوشرر و موسسه Manta Trust

 

7 : فروشگاه های کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer

این برند دارای تعدادی فروشگاه و نمایندگی مجاز در سراسر جهان است. نمایندگی های فروش کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer در برخی از کشور های جهان از جمله سوئیس، ایالات متحده، فرانسه، انگلیس، چین، ایتالیا، هند و … وجود دارند.

 

فروشگاه های برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer
فروشگاه های برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer

 

کالکشن های برند ساعت مچی کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer

مجموعه های ساعت‌ مچی برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer شامل الکریا Alacria، پتاس Pathos، آداماوی Adamavi، هریتیج Heritage، مانرو Manero و پاتراوی Patravi می باشد.

 

آداماوی Adamavi

مجموعه آداماوی Adamavi از خانواده ساعت‌های کلاسیک برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer است. آداماوی در لاتین به معنای “عاشق شده ام” ترجمه می‌شود. ظاهر مدل های ساعت این مجموعه در انتخاب این نام موثر است. ساعت‌های این مجموعه ظاهر سنتی‌تری نسبت به سایر مجموعه‌ها دارند.

 

ساعت مچی مجموعه آداماوی Adamavi برند کارل اف بوشرر مدل 21-15-07-10314-00
ساعت مچی مجموعه آداماوی Adamavi برند کارل اف بوشرر مدل 21-15-07-10314-00

 

برای مشاهده و خرید ساعت مچی کارل اف بوشرر مدل 21-15-07-10314-00 کلیک کنید.

 

مانرو Manero

نام مانرو از کلمه لاتین manuaria به معنای “کنترل شونده با دست” گرفته شده است. ساعت‌های مجموعه مانرو Manero قابلیت های زیادی مانند تقویم دائمی و کرنوگراف فلای‌ بک دارند. اکثر مدل‌های این مجموعه دارای بند‌های لوکس از جنس چرم تمساح هستند. هر چند ساعت با بند استیل نیز در این مجموعه یافت می شود.

 

ساعت مچی مجموعه مانرو Manero برند کارل اف بوشرر مدل 00-10901-08-36-01
ساعت مچی مجموعه مانرو Manero برند کارل اف بوشرر مدل 00-10901-08-36-01

 

برای مشاهده و خرید ساعت مچی کارل اف بوشرر مدل 00-10901-08-36-01 کلیک کنید.

 

پاتراوی Patravi

مجموعه ساعت های مچی پاتراوی Patravi شامل ساعت های مچی اسپرت و غواصی، در سال 2001 میلادی توسط برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer تولید شد. کلمه پاتراوی در زبان لاتین به معنای “من رسیده ام” است. این ساعت ها مقاوم و دقیق هستند. بسیاری از مدل‌های پاتراوی Patravi دارای گواهی‌نامه کرنومتر COSC سوئیس هستند.

این مجموعه ساعت مچی برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer شامل سه زیر مجموعه می باشد. ابتدا زیر مجموعه ScubaTec که یک ساعت غواصی است. سپس ساعت های زیر مجموعه EvoTec که اغلب دارای عملکرد ذخیره انرژی می باشند. در نهایت نیز ساعت های زیر مجموعه TravelTec که دارای قابلیت 3 منطقه زمانی است.

 

ساعت مچی مجموعه پاتراوی Patravi برند کارل اف بوشرر مدل 00-10632-23-33-21
ساعت مچی مجموعه پاتراوی Patravi برند کارل اف بوشرر مدل 00-10632-23-33-21

 

برای مشاهده و خرید ساعت مچی کارل اف بوشرر مدل 00-10632-23-33-21 کلیک کنید.

 

هریتیج Heritage

مجموعه هریتیج Heritage نشان دهنده 135 سال سابقه ساعت سازی برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer است. در سال 2018 میلادی، ساعت ساز سوئیسی کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer، مجموعه هریتیج Heritage را به صورت محدود با الهام از یکی از مدل های این برند در دهه 1960 میلادی عرضه کرد.

 

ساعت مچی مجموعه هریتیج Heritage برند کارل اف بوشرر
ساعت مچی مجموعه هریتیج Heritage برند کارل اف بوشرر

 

الکریا Alacria

مجموعه ساعت مچی الکریا Alacria یکی از پرطرفدارترین مجموعه ساعت های مچی تزئین شده با جواهرآلات است. در این ساعت ها علاوه بر توجه به ظاهر، به دقت و کارآیی ساعت نیز توجه شده است. به عبارت دیگر ساعت های مچی مجموعه الکریا Alacria برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer مناسب برای همه ی خانم های شیک پوش و دقیق است.

 

ساعت مچی مجموعه الکریا Alacria برند کارل اف بوشرر مدل 00-10703-07-77-21
ساعت مچی مجموعه الکریا Alacria برند کارل اف بوشرر مدل 00-10703-07-77-21

 

برای مشاهده و خرید ساعت مچی کارل اف بوشرر مدل 00-10703-07-77-21 کلیک کنید.

 

پتاس Pathos

مجموعه ساعت مچی پتاس Pathos برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer به طور انحصاری به بانوان اختصاص داده شده است. جنس قاب ساعت های این مجموعه از طلای سفید یا استیل ضد زنگ که با الماس تزئین شده است، می باشد. زیبایی ساعت های این مجموعه بسیار چشم نواز است.

 

ساعت مچی مجموعه پتاس Pathos برند کارل اف بوشرر مدل 00-10550-08-25-21
ساعت مچی مجموعه پتاس Pathos برند کارل اف بوشرر مدل 00-10550-08-25-21

 

برای مشاهده و خرید ساعت مچی کارل اف بوشرر مدل 00-10550-08-25-21 کلیک کنید.

 

چند سفیر برند کارل اف بوشرر

 

ریکاردو رودریگز Ricardo Rodríguez

ریکاردو رودریگز در طول دوران حرفه‌ای خود بر علاقه، مهارت و دقت خود در زمین فوتبال تکیه می‌کرد. این ویژگی‌ها در دنیای ساعت‌سازی نیز به همان اندازه مهم هستند. در حال حاضر ریکاردو رودریگز، بازیکن تیم ملی فوتبال سوئیس، سفیر رسمی برند ساعت مچی کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer است.

 

برند کارل اف بوشرر و ریکاردو رودریگز (Ricardo Rodríguez)
برند کارل اف بوشرر و ریکاردو رودریگز (Ricardo Rodríguez)

 

لی بینگ‌بینگ Li Bingbing

لی بینگ بینگ هنرپیشه و خواننده چینی است. وی در فیلم The Meg در سال 2018 میلادی با ستارگانی مانند جیسون استاتهام، وینستون چائو، روبی رز و کلیف کورتیس هم بازی شد.

در این فیلم، لی بینگ‌بینگ در هر صحنه از ساعت مچی برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer استفاده می‌کند. ساعت غواصی اسپرت مجموعه پاتراوی به دلیل پیچیدگی فنی و درجه بالایی از قابلیت اطمینان حتی در شرایط سخت، همراهی عالی برای شخصیت او در این فیلم اکشن است.

 

برند کارل اف بوشرر و لی بینگ‌بینگ (Li Bingbing)
برند کارل اف بوشرر و لی بینگ‌بینگ (Li Bingbing)

 

نیکو هیشیر Nico Hischier

نیکو هیشیر بازیکن برتر تیم ملی هاکی سوئیس است. او همچنین در ابتدای فصل 2021 میلادی، به عنوان جوانترین کاپیتان لیگ انتخاب شد.

 

برند کارل اف بوشرر و نیکو هیشیر (Nico Hischier)
برند کارل اف بوشرر و نیکو هیشیر (Nico Hischier)

 

برای مشاهده مقاله معرفی سفیران برند لونژین کلیک کنید.

 

چکیده

کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer یک شرکت ساعت سازی سوئیسی است که ساعت های مردانه و زنانه لوکس تولید می کند. کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer در واقع برند ساعت مچی گروه بوشرر Bucherer است. گروه بوشرر Bucherer Group یکی از بزرگترین فروشگاه های زنجیره ای ساعت و جواهرات در سراسر اروپا می باشد.

نام تجاری برند ساعت مجی بوشرر Bucherer در سال 2001 میلادی به کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer تغییر یافت. مجموعه های ساعت‌ مچی برند کارل اف بوشرر Carl F. Bucherer شامل الکریا Alacria، پتاس Pathos، آداماوی Adamavi، هریتیج Heritage، مانرو Manero و پاتراوی Patravi می باشد.

 

برای مشاهده و خرید ساعت مچی برند کارل اف بوشرر Carl F Bucherer کلیک کنید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]